Öppettider:
Måndag till torsdag, 08.30 – 17.00
Fredag 08.30 – 16.00
Lunchstängt 12.00 – 13.00
Dag före helgdag är öppettiden 08.30 – 13.00.
Mycket välkomna!

Göteborg
Långedragsvägen 48
426 71 Västra Frölunda
tel: 031-726 43 00
fax: 031-726 43 01
info.goteborg@macsupport.se

( I Västra Frölunda kan du endast betala med kort).

Hitta hit

Platschef

Namn Telefon E-post
Ulf Nässlander 031-726 43 00 u.nasslander@macsupport.se

Försäljning

Namn Telefon Mobil E-post
David Gustafsson 031-726 43 00 0708-48 60 19 d.gustafsson@macsupport.se
Stefan Palmberg 031-726 43 00 070-816 39 48 s.palmberg@macsupport.se
Johan Rosengren 031-726 43 00 0708-16 44 33 j.rosengren@macsupport.se
Carl-Johan Rydén 031-726 43 00 0736-55 59 58 c.ryden@macsupport.se
Sebastian Maroun 031-726 43 00 0708-48 60 11 s.maroun@macsupport.se

Konsulter

Namn E-post
Niki Bokan niki@macsupport.se
Johan Gunverth j.gunverth@macsupport.se
Thomas Norrgård t.norrgard@macsupport.se